VENDETTA APPAREL

VYTVOR SI SVOJ ŠTÝL

VÍZIA

Vendetta Apparel je značka, ktorá predstavuje originálne oblečenie, určené pre všetkých, ktorí sa neboja mať vlastný štýl a žiť svoj život naplno. Či už ide o modely určené prevažne na šport, bežné nosenie, alebo exkluzívne do spoločnosti, veríme, že každý u nás nájde presne tie kúsky, ktorými dokáže vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť a bezpochyby strhnúť na seba pozornosť, nakoľko výstrednosť a originalita je presne to, čo značka Vendetta predstavuje.

CIELE

Našim cieľom je nielen obliekať, ale taktiež vás inšpirovať a motivovať k napredovaniu, či už v bežnom živote, alebo pri športových výkonoch. Preto značka Vendetta v svojich jedinečných originálnych kúskoch oblečenia ušitých z čo najpohodlnejších a moderných materiálov spája výstrednosť, zmysel pre detail a prepracované dizajny. Toto všetko vytvára jedinečný celok v podobe limitovaných kolekcií, ktoré do detailu navrhujeme a vyrábame nadčasovými technológiami s cieľom priniesť vám nový, vždy originálny štýl oblečenia vyrobený na Slovensku.
Každý u nás nájde presne tie kúsky, ktorými dokáže vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť a bezpochyby strhnút na seba pozornosť. Originálne street fashion a športové oblečenie v limitovaných kolekciách, ktoré tvoríme pre vás.

- Založené v roku 2012 / MM -

Zvoľte si svoj štýl. Buďte sami sebou, buďte originálny!

Be yourself, be original!

VENDETTA APPAREL

INSTAGRAM - INŠPIRUJ SA

[instagram feed=”5247″]