STAŇTE SA NAŠIM EXKLUZÍVNYM PARTNEROM

Hľadáte originálne a exkluzívne oblečenie?

My vám ponúkame oblečenie navrhnuté v dvoch kolekciách. Prvá kolekcia je zameraná na ŠPORT a FITNESS ( kvalitné funkčné materiáli, zameranie na výkon a kvalitu v kombinácií s originálnym dizajnom ), druhá kolekcia je STREET ELEGANCE ( výstredné dizajnové kolekcie, street elegantná móda na bežné nosenie ).

Sme jediný oficiálny výrobca a distribútor značky VENDETTA® APPAREL. Značka bola vytvorená a oficiálne zaregistrovaná v Európe v roku 2012. Na Slovensku prebieha výhradná výroba a distribúcia. Naše kolekcie navrhujeme a dizajnujeme s cieľom priniesť na trh kvalitné a výstredné oblečenie, ktoré osloví široké spektrum ľudí. Zakladáme si na detaile, kvalite ale aj na originalite každého modelu. Vďaka tomu sa ľudia cítia v našom oblečení výnimočne.

Pokiaľ vás oslovila naša značka a radi by ste s nami spolupracovali a odoberali naše produkty za veľkoobchodné ceny, prosím zaregistrujte sa na eshope a neváhajte nám napísať. V predmete správy uveďte: VEĽKOOBCHOD / ( názov vašej firmy ). V správe nám prosím napíšte podrobnejšie informácie o vás a vašej firme, čím sa zaoberáte a o aké produkty máte záujem. Vaše odpovede nám pomôžu lepšie posúdiť vašu žiadosť na veľkoobchodnú spoluprácu.

Náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.

Tešíme sa na našu spoluprácu.

KONTAKT: manager@vendettaapparel.com

KONTAKTUJTE NÁS

SCHVÁLENIE VAŠEJ ŽIADOSTI

NAKUPUJTE ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY

HOTOVO, TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU !

KONTAKTUJTE NÁS, manager@vendettaapparel.com

SCHVÁLENIE VAŠEJ ŽIADOSTI

NAKUPUJTE ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY

HOTOVO, TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU !

KRAJINY DO KTORÝCH JE MOŽNÉ DODÁVAŤ NAŠE PRODUKTY.

Slovensko, Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Maďarsko, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Francúzko, Švajčiarsko, Holandsko.

V prípade ak nie je uvedená vaša krajina, kontaktujte nás.

Kvalitné šitie a materiály

Exkluzívne dizajny a strihy

Výhradný výrobca a distributor

Doručujeme do vybraných krajín

INFORMAČNÝ KATALÓG, AKTUÁLNA PONUKA NA E-SHOPE

Navrhujeme športovú a street elegantnú originálnu módu pre mužov a ženy.